HAKKIMIZDA

Etkin Otomasyon Elektrik - HAKKIMIZDA

ETKİN OTOMASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ  

Yeni başlamakta olan bir işletme olmamıza rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede elektrik otomasyon  sanayi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Çalismalarimizda önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda elektrik ve otomasyon malzeme ihtiyaclariniz icin olan doğru çözümü uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, siparislerinizi zamaninda sizlere sunuyoruz. Bu sekil gereksiz zaman kayıplarını da önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle  ve zamaninda yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, teslimat sonrasinda sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Etkin Otomasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bizi Arayın!
Sirketimiz bünyesinde olan tüm malzemelerin tedarikleri tarafimizca karsilanmaktadir. 
Alcak - Orta - Yüksek gerilim tüm urunlerle en iyi sekilde hizmet vermekten gurur duyariz. Iyi calismar dilegimizle...

         

             


                    

  

Sattığımız ürünler:

 


 
 

 

 

 
 

YENİ ÜRÜNLERİNİZ

 

SIEMENS PLC LOGO SÜRÜCÜ  ŞALT HYUNDAİ  ÖZNUR KABLO PLASTİM WİELAND 

 

HAZIR MÜSTERİ İSTEĞİ ÜZERİNE PANOLARIMIZ HAZIR ASANSÖR PANOLARI LEUZE

 

 

SAYGILARIMLA 

 

KEMAL ÖZDİVRİK